“МОЛОТОБІЙЦІ” запрошують!

Клуб «Молотобойці» – перший з українських, який проводить професійний відбір дітей для навчання прапор-футболу і, в наслідку, американського футболу. Ми хочемо урізноманітнити дозвілля дітей та відвернути їх від згубного впливу вулиці. Кожна дитина мріє бути сильним і відважним лицарем. Цю мрію він може реалізувати в «Молотобойцах». Ми впевнені, що будь-яка людина, що прийшов у наш клуб, не захоче йти. Він почне яскраве спортивне життя, наповнюючи її незабутніми моментами.
Що може бути краще, коли ми бачимо свою дитину здоровим, сильним, розумним, захопленим? Приводьте дитину в нашу секцію і він отримає найкраще, що може дати йому спорт!

Главная

Вересень 2017

Ще один фоторепортаж

Ми знову виклали фотоальбом в наших соціальних мережах – Facebook і ВКонтакте. На цей раз в об’єктив нашого клубного фотоапарату потрапила недільне тренування 6 грудня.

Заняття в нашій дитячій секції американського футболу проводив один з кращих дитячих тренерів, багаторазовий чемпіон і призер, майстер спорту Михайло Васильович Александров. Кожен раз Михайло Васильович намагається привнести в тренування […]

Набір в дитячу секцію американського футболу

Вставити переклад. Тестова стаття.